miejsce

MOBILNOŚĆ to:
- Najszybciej rozwijający się trend technologii!
- Generacja MOB!
- Nowy rynek dla usług i reklamy!
- Szansa dla firm!
- 3 miliony mobilnych internautów w Polsce!

ClickMaster Polska ma zaszczyt zaprosić Państwa na niepowtarzalne wydarzenia w świecie IT - II edycję Mobie Trends Conference, która odbędzie się 21-22 lutego 2013 roku w Krakowie. To konferencja poświęcona mobilnym technikom i technologiom. Mobile Trends Conference to dwa dni – różne zagadnienia – dwie grupy odbiorców! To aż 11 prelekcji w każdym dniu czyli ponad 10h czystej wiedzy! 22 prelegentów z całej Polski, z najlepszych firm z branży IT! Dodatkowo jest to idealna okazja do networkingu - planujemy 300 osób każdego dnia!

21 luty (czwartek) - Business Day - ogólnie o mobilnym internecie, sprzedaż (m-commerce), mobilny marketing, płatności mobilne, m-learning, mobile advertising - skierowane dla biznesu, kadry kierowniczej, managerów firm, agencji reklamowych, agencji interaktywnych, portali internetowych oraz wszystkich osób zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mobilnych technologii.

22 luty (piątek) - Development Day - techniczne aspekty tworzenia stron i aplikacji mobilnych - skierowane do wszystkich programistów tworzących strony (Mobile Web) i aplikacje na najpopularniejsze platformy - Android, iOS, Windows Phone

Nie zabraknie również uroczystej gali rozdania nagród Mobile Trends Awards oraz imprezy integracyjnej! :) Zarezerwuj swój czas już dziś! Kolejne informacje będziemy podawać na bieżąco! Bądźcie z nami!
Zobacz relację z poprzedniej edycji !